109e Nederlandse Othello Open

11 juni 2023 - Castricum


Uitslag

  1.  7       566  Nicky van den Biggelaar   5105 
  2.  6       570  Makoto Suekuni             698 
  3.  5       542  Roel Hobo                 5071 
      5       506  Daniel Dufour           120254 
  5.  4,5     566  Albert Kortendijk         5012 
      4,5     494  Patrick Aubroeck          5155 
  7.  4       523  Remko Zillig              5169 
      4       516  Jan de Graaf              4012 
      4       500  Ralph Reijnders           5085 
      4       498  Linda Praseptyo           5159 
      4       487  Erwin van den Berg        5198 
      4       426  Mischa Bronstring       120409 
 13.  3       449  Haifang Dufour          120405 
      3       439  Wendy de Graaf          120034 
      3       435  Mark Dufour               5009 
      3       431  Jasmijn de Graaf        120072 
      3       430  Marcel Sneek              5083 
      3       408  Tobias Saakes           120423 
      3       399  Mireille de Graaf         5008 
 20.  2       357  Judith Blankendaal      120069 
      2       308  Sanna Zillig            120404 B
      2       295  Noa Dufour              120286 B
 23.  1       303  Isabel Zillig           120401 
 24.  0       305  Oscar Kortendijk        120420 B
  
Rondeuitslagen




















Locatie en informatie


Sportcentrum de Bloemen
De Bloemen 71, 1902 GT Castricum


Het toernooi bestaat uit 7 rondes van 2x20 minuten speeltijd. Behalve voor de winnaars, zijn er ook prijzen te winnen in andere categorieŽn.

De 1e ronde begint om 10:30. U kunt zich tot 10:25 aanmelden.
De zaal gaat om 10:00 open, alle hulp bij het opzetten is welkom.

Dit toernooi telt mee voor de Nederlandse Grand-Prix 2023 en daarmee ook voor de WOC-kwalificatie 2023 van 2-5 november in Rome, ItaliŽ.

Deelname kost €12,50 voor gevorderden, €8,50 voor beginners en €4,50 voor nieuwkomers en jeugd. Dit is inclusief 2 consumptiebonnen (koffie, thee, fris) t.w.v. €5,00.

Vragen, opmerkingen en inschrijvingen naar info@othello.nl.


Voorinschrijvingen

     Naam                            FFO
  1. Makoto Suekuni                  2423
  2. Nicky van den Biggelaar         2171
  3. Remko Zillig                    2102
  4. Patrick Aubroeck                2054
  5. Erwin van den Berg              2027
  6. Roel Hobo                       2026
  7. Jan de Graaf                    2005
  8. Albert Kortendijk               1965
  9. Linda Praseptyo                 1869
 10. Mark Dufour                     1740
 11. Ralph Reijnders                 1719
 12. Daniel Dufour                   1677
 13. Marcel Sneek                    1654
 14. Mireille Blijleven              1579
 15. Mischa Bronstring               1538
 16. Wendy de Graaf                  1502
 17. Tobias Saakes                   1450
 18. Jasmijn de Graaf                1265
 19. Judith Blankendaal              1123
 20. Haifang Ni                      1035
 21. Isabel Zillig                    841
 22. Sanna Zillig                     806
 23. Oscar Kortendijk                 707
 24. Noa Dufour                       580