Open Toernooien / Nederlandse Kampioenschappen / Nederlandse EGP / Nederlandse Grand Prix / Iepen Fryske Kampioenskippen / Blitztoernooien / Buitenlandse toernooien

Open Toernooien

  [top]
# Locatie Winnaar Tweede Derde
93 Gouda
Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo

Albert Kortendijk
92 Alkmaar
Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo

Mireille Blijleven
91 Lexmond
Nicky van den Biggelaar

Erwin van den Berg

Albert Kortendijk
90 Almere
Jan de Graaf

Nicky van den Biggelaar

Miroslav Vorácek
89 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Erwin van den Berg

Albert Kortendijk
88 Gouda
Albert Kortendijk

Nicky van den Biggelaar

Jiska Helmes
87 Alkmaar
Nicky van den Biggelaar

Erwin van den Berg

Albert Kortendijk
86 Almere
Nicky van den Biggelaar

Jan de Graaf

Patrick Aubroeck
85 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo

Jan de Graaf
84 Alkmaar
Linda Praseptyo

Erwin van den Berg

Jan de Graaf
83 Lexmond
Nicky van den Biggelaar

Jiska Helmes

Roel Hobo
82 Gouda
Patrick Aubroeck

Roel Hobo

Jiska Helmes
81 Bussum
Jan de Graaf

Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo
80 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo

Jan de Graaf
79 Lexmond
Roel Hobo

Nicky van den Biggelaar

Jan de Graaf
78 Alkmaar
Roel Hobo

Jan de Graaf

Marcel Sneek
77 Alkmaar
Nicky van den Biggelaar

Jan de Graaf

Roel Hobo
76 Lexmond
Nicky van den Biggelaar

Erwin van den Berg

Patrick Aubroeck
75 Lent
Nicky van den Biggelaar

Jan de Graaf

Roel Hobo
74 Bussum
Roel Hobo

Nicky van den Biggelaar

Albert Kortendijk
73 Alkmaar
Roel Hobo

Patrick Aubroeck

Jan de Graaf
72 Lent
Jan de Graaf

Roel Hobo

Martin Fransen
71 Hilversum
Nicky van den Biggelaar

Patrick Aubroeck

Roel Hobo
70 Lexmond
Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo

Jan de Graaf
69 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Patrick Aubroeck

Jan de Graaf
68 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo

Erwin van den Berg
67 Bussum
Sido Helmes

Nicky van den Biggelaar

Patrick Aubroeck
66 Bussum
Tom Schotte (BE)

Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo
65 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo

Albert Kortendijk
64 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Erwin van den Berg

Roel Hobo
63 Gouda
Nicky van den Biggelaar

Tom Schotte (BE)

Mark van Heere
62 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Tom Schotte (BE)

Albert Kortendijk
61 Lexmond
Tom Schotte (BE)

Nicky van den Biggelaar

Mark van Heere
60 Bussum
Albert Kortendijk

Nicky van den Biggelaar

Patrick Aubroeck
59 Bussum
Patrick Aubroeck

Jan de Graaf

Roel Hobo
58 Bussum
Erwin van den Berg

Nicky van den Biggelaar

Mark van Heere
57 Koedijk
Nicky Van Den Biggelaar

Ben van der Wagt

Imre Leader
56 Bussum
Nicky Van Den Biggelaar

Tom Schotte

Patrick Aubroeck
55 Bussum
Jan de Graaf

Nicky Van Den Biggelaar

Erwin van den Berg
54 Bussum
Roel Hobo

Erwin van den Berg

Tim Hoetjes
53 Bussum
Roel Hobo

Remko Zillig

Erwin van den Berg
52 Bussum
Nicky Van Den Biggelaar

Remko Zillig

Erwin van den Berg
51 Bussum
Roel Hobo

Nicky Van Den Biggelaar

Martin Fransen
50 Bussum
Nicky Van Den Biggelaar

Erwin van den Berg

Roel Hobo
49 Alkmaar
Jan de Graaf

Nicky van den Biggelaar

Albert Kortendijk
48 Bussum
George Ortiz

Jan de Graaf

Marcel Sneek
47 Bussum
Albert Kortendijk

Robin Tomei

Tim Hoetjes
46 Bussum
NickyVanDenBiggelaar

Patrick Aubroeck

Martin Fransen
45 Bussum
Sido Helmes

Jeroen Everts

Roel Hobo
44 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Arnoud Meijer

Erwin van den Berg
43 Bussum
Roel Hobo

Remko Zillig

Erwin van den Berg
42 Alkmaar
Jan de Graaf

Roel Hobo

Arnoud Meijer
41 Bussum
Patrick Aubroeck

Tom Schotte

Nicky van den Biggelaar
40 Bussum
Remko Zillig

Jeroen Everts

Nicky van den Biggelaar
39 Bussum
Robin Tomei

Arnoud Meijer

Jeroen Everts
38 Alkmaar
Nicky van den Biggelaar

Arnoud Meijer

Jeroen Everts
37 Nijmegen
Albert Kortendijk

Roel Hobo

Nicky van den Biggelaar
36 Bussum
Roel Hobo

Jeroen Everts

Albert Kortendijk
35 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Arjan Augustijn

Erwin van den Berg
34 Zeist
Nicky van den Biggelaar

Remko Zillig

Michiel Le Comte
33 Bussum
Jan de Graaf

Bas In't Zandt

Remko Zillig
32 Heiloo
Nicky van den Biggelaar

Albert Kortendijk

Roel Hobo
31 Nijmegen
Tim Hoetjes

Surya Gayet

Nicky van den Biggelaar
30 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Arnoud Meijer

Remko Zillig
29 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Surya Gayet

Arjan Augustijn
28 Bussum
Surya Gayet

Arnoud Meijer

Jeroen Roerade
27 Alkmaar
Arnoud Meijer

Nicky van den Biggelaar

Robin Tomei
26 Nijmegen
Nicky van den Biggelaar

Albert Kortendijk

Arnoud Meijer
25 Hoorn
Robin Tomei

Albert Kortendijk

Marcel Peperkamp (BE)
24 Bussum
Albert Kortendijk

Andreas Hoehne (DE)

Ralph Reijnders
23 Dronten
Robin Tomei

Roy Salomons

Andreas Hoehne (DE)
22 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Arnoud Meijer

David Shaman
21 Alkmaar
Nicky van den Biggelaar

Andreas Hoehne (DE)

David Shaman
20 Groesbeek
Leon Kamphuis

Albert Kortendijk

Nicky van den Biggelaar
19 Weert
Albert Kortendijk

Leon Kamphuis

Mark van Heere
18 Bussum
David Shaman

Mark van Heere

Roy Salomons
17 Bussum
Andreas Hoehne (DE)

Nicky van den Biggelaar

Alexandre Cordy (BE)
16 Rotterdam
Andreas Hoehne (DE)

Daan van Tilburg

Ben van der Wagt
15 Hengelo
Andreas Hoehne (DE)

David Shaman

Albert Kortendijk
14 Alkmaar
Andreas Hoehne (DE)

Daan van Tilburg

Johan Berner (SE)
13 Helmond
Andreas Hoehne (DE)

Alexandre Cordy (BE)

David Shaman
12 Amstelveen
David Shaman

Mathijs Claassen

Andreas Hoehne (DE)
11 Alkmaar
Holger Braun

Albert Kortendijk

Mathijs Claassen
10 Amstelveen
David Shaman

Albert Kortendijk

Adam Buczynski
9 Amstelveen
Jan de Graaf

Romy Hidayat (ID)

Josbert van de Zande
8 Alkmaar
David Shaman

Romy Hidayat (ID)

Andreas Hoehne (DE)
7 Amstelveen
David Shaman

Jan de Graaf

Andreas Hoehne (DE)
6 Amstelveen
David Shaman

Matthias Berg (DE)

Michiel Le Comte
5 ???
Andreas Hoehne (DE)

David Shaman

Mathijs Claassen
4 Amstelveen
David Shaman

Albert Kortendijk

Andreas Hoehne (DE)
3 Amstelveen
Karsten Feldborg (DK)

David Shaman

Andreas Hoehne (DE)
2 Tilburg
Marcel van Tien

Jos Vieveen

Wendelien van Gils
1 Enschede
Mathijs Claassen

Jan de Graaf

Frank den Haan

Nederlandse Kampioenschappen

  [top]
Jaar Locatie Winnaar Tweede Derde
2018 Alkmaar
Nicky van de Biggelaar

Albert Kortendijk

Jan de Graaf
2017 's-Hertogenbosch
Erwin van den Berg

Nicky van de Biggelaar

Jiska Helmes
2016 's-Hertogenbosch
Nicky van de Biggelaar

Roel Hobo

Linda Praseptyo
2015 Bussum
Nicky van de Biggelaar

Tom Schotte (BE)

Jan de Graaf
2014 Gouda
Nicky van de Biggelaar

Roel Hobo

Erwin van den Berg
2013 Zwolle
Patrick Aubroeck

Roel Hobo

Jan de Graaf
2012 Bussum
Nicky van de Biggelaar

Erwin van den Berg

Roel Hobo
2011 Bussum
Nicky van de Biggelaar

Patrick Aubroeck

Ben van der Wagt
2010 Koedijk
Jan de Graaf

Patrick Aubroeck

Erwin van den Berg
2009 Alkmaar
Nicky van den Biggelaar

Patrick Aubroeck

Roel Hobo
2008 Alkmaar
Nicky van den Biggelaar

Jan de Graaf

Patrick Aubroeck
2007 Alkmaar
Leon Kamphuis

Arnoud Meijer

Jeroen Everts
2006 Heiloo
Arnoud Meijer

Nicky van den Biggelaar

Bas In't Zandt
2005 Tilburg
Nicky van den Biggelaar

Tom Schotte (BE)

Surya Gayet
2004 Amstelveen
Bas In't Zandt

Dennis Verweij

Nicky van den Biggelaar
2003 Amstelveen
Roel Hobo

Daan van Tilburg

Ben van der Wagt
2002 Amstelveen
Romy Hidayat (ID)

Matthias Berg (DE)

Albert Kortendijk
2001 Amstelveen
David Shaman

Andreas Hoehne (DE)

Albert Kortendijk
2000 Amstelveen
Frank den Haan

Albert Kortendijk

Mathijs Claassen
1999 Amstelveen
Frank den Haan

David Shaman

Jan de Graaf


Nederlandse Kampioenschappen Dames

  [top]
Jaar Locatie Winnaar Tweede
2018 Alkmaar
Jiska Helmes

Linda Praseptyo
2017 's-Hertogenbosch
Jiska Helmes

Mireille Blijleven
2009 Amstelveen
Linda Praseptyo

Jiska Helmes
2008 Alkmaar
Linda Praseptyo

Rosalinde de Boer


Nederlandse Kampioenschappen Jeugd

  [top]
Jaar Locatie Winnaar Tweede
2018 Alkmaar
Wendy de Graaf

Jasmijn de Graaf
2017 Almere
Anne Dorbeck

Anouk de Vries


European Grand Prix

  [top]
Jaar Locatie Winnaar Tweede Derde
2018 Rotterdam
Nicky van den Biggelaar

Imre Leader

Jan de Graaf
2016 Amsterdam
Roel Hobo

Nicky van den Biggelaar

Kunihiko Tanida (J)
2014 Den Hoorn
Nicky van den Biggelaar

Patrick Aubroeck

Roel Hobo
2012 Gouda
Patrick Aubroeck

Takuji Kashiwabara (FR)

Nicky van den Biggelaar
2010 Koedijk
Matthias Berg (DE)

Sebastien Barre (FR)

Mariusz Kazimierczuk (PL)
2009 Alkmaar
Niemand

Takuji Kashiwabara (FR)

Nicky van den Biggelaar
2008 Alkmaar
Takuji Kashiwabara (FR)

Robin Tomei

Milosz Cupial (PL)
2007 Hoorn
Robin Tomei

Stephane Nicolet (FR)

Takuji Kashiwabara (FR)
2006 Hoorn
Mariusz Kazimierczuk (PL)

Velma Fu (HK)

Mario Madrona (ES)
2005 Bussum
Graham Brightwell (GB)

Nicky van den Biggelaar

Matthias Berg (DE)
2004 Bussum
Andreas Hoehne (DE)

Lari Pihlajapuro (FI)

David Shaman
2003 Amstelveen
David Shaman

Nicky van den Biggelaar

Andreas Hoehne (DE)
2002 Amstelveen
Matthias Berg (DE)

Takuji Kashiwabara (FR)

David Shaman
2001 Amstelveen
Stephane Nicolet (FR)

Takuji Kashiwabara (FR)

David Shaman


Nederlandse Grand Prix

  [top]
Jaar Winnaar Tweede Derde
2018
Nicky van den Biggelaar

Albert Kortendijk

Jan de Graaf
2017
Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo

Jan de Graaf
2016
Roel Hobo

Nicky van den Biggelaar

Jan de Graaf
2015
Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo

Jan de Graaf
2014
Nicky van den Biggelaar

Patrick Aubroeck

Roel Hobo
2013
Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo

Erwin van den Berg
2012
Nicky van den Biggelaar

Patrick Aubroeck

Mark van Heere
2011
Nicky van den Biggelaar

Patrick Aubroeck

Ben van der Wagt
2010
Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo

Erwin van den Berg
2009
Nicky van den Biggelaar

Jan de Graaf

Albert Kortendijk
2008
Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo

Robin Tomei
2007
Nicky van den Biggelaar

Jeroen Everts

Robin Tomei
2006
Nicky van den Biggelaar

Albert Kortendijk

Roel Hobo
2005
Nicky van den Biggelaar

Surya Gayet

Arnoud Meijer
2004
Nicky van den Biggelaar

Leon Kamphuis

David Shaman
2003
David Shaman

Daan van Tilburg

Nicky van den Biggelaar
2002
David Shaman

Albert Kortendijk

Jan de Graaf
2001
David Shaman

Albert Kortendijk

Jan de Graaf


Iepen Fryske Kampioenskippen

  [top]
Jaar Winnaar Tweede Derde
2018
Albert Kortendijk

Roel Hobo

Jan de Graaf
2017
Roel Hobo

Martin Fransen

Jan de Graaf
2016
Tom Schotte

Linda Praseptyo

Jan de Graaf
2015
Tom Schotte

Jan de Graaf

Marcel Sneek
2014
Jan de Graaf

Linda Praseptyo

Albert Kortendijk
2013
Roel Hobo

Albert Kortendijk

Linda Praseptyo
2012
Roel Hobo

Albert Kortendijk

Jan de Graaf
2011
Roel Hobo

Tom Schotte

Jiska Helmes
2010
Jan de Graaf

Albert Kortendijk

Linda Praseptyo
2009
Martin Fransen

Tom Schotte

Roel Hobo
2008
Arnoud Meijer

Jiska Helmes

Sido Helmes
2007
Albert Kortendijk

Roel Hobo

Jeroen Everts
2006
Michiel Le Comte

Tom Schotte (BE)

Roel Hobo
2005
Linda Praseptyo

Albert Kortendijk

Ben van der Wagt
2004
Michiel Le Comte

Andreas Hoehne (DE)

Albert Kortendijk
2003
Ben van der Wagt

Mark van Heere

Andreas Hoehne (DE)
2002
Michiel Le Comte

Albert Kortendijk

Daniel van den Besselaar


Blitz

  [top]
Datum Locatie Winnaar Tweede Derde
16-11-2013 Lexmond
Jan de Graaf

Martin Fransen

Tim Hoetjes
15-12-2012 Gouda
Patrick Aubroeck

Roel Hobo

Jan de Graaf
28-11-2011 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Mark van Heere

Albert Kortendijk
28-11-2010 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Erwin van den Berg

Roel Hobo
03-10-2010 Bussum
Arnoud Meijer

Martin Fransen

Roel Hobo
13-12-2009 Bussum
Erwin van den Berg

Nicky van den Biggelaar

Roel Hobo
16-08-2009 Bussum
Roel Hobo

Robin Tomei

Jan de Graaf
16-12-2007 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Tom Schotte (BE)

Robin Tomei
26-11-2006 Bussum
Nicky van den Biggelaar

Jeroen Everts

Albert Kortendijk
20-11-2005 Maassluis
Arnoud Meijer

Nicky van den Biggelaar

Tom Schotte (BE)
21-11-2004 Hengelo
Nicky van den Biggelaar

Leon Kamphuis

Albert Kortendijk
23-11-2003 Hellevoetsluis
Nicky van den Biggelaar

Claude Quazzo (FR)

Johan Berner (SE)
15-12-2002 Breda
Matthias Berg (DE)

Ben van der Wagt

Bas In't Zand
15-12-2001 Hengelo
Matthias Berg (DE)

Mathijs Claassen

Albert Kortendijk


Buitenland

  [top]
Locatie Datum Winnaar
Gent (BE) 29+30-07-2017 Nicky van den Biggelaar
Gent (BE) 15-01-2017 Jan de Graaf
Antwerpen (BE) 15-05-2016 Roel Hobo
Marche-en-Famenne (BE) 20-02-2016 Albert Kortendijk
Gent (BE) - XOT handicap 07-11-2015 Albert Kortendijk
Gent (BE) 01+02-08-2015 Nicky van den Biggelaar
Gent (BE) 06-04-2015 Jan de Graaf
Berlijn (DE) 21+22-03-2015 Nicky van den Biggelaar
Gent (BE) 07-09-2014 Jan de Graaf
Antwerpen (BE) 18-05-2014 Albert Kortendijk
Gent (BE) 21-04-2014 Nicky van den Biggelaar
Cambridge (UK) 01+02-03-2014 Nicky van den Biggelaar
Marche-en-Famenne (BE) 01-02-2014 Albert Kortendijk
Zonhoven (BE) 29-09-2013 Nicky van den Biggelaar
Antwerpen (BE) 19-05-2013 Sido Helmes
Luik (BE) 10-02-2013 Jan de Graaf
Zonhoven (BE) 27-05-2012 Nicky van den Biggelaar
Kopenhagen (DK) 12+13-05-2012 Nicky van den Biggelaar
Antwerpen (BE) 28-04-2012 Albert Kortendijk
Cambridge (UK) 25+26-02-2012 Nicky van den Biggelaar
Gent (BE) 30+31-07-2011 Nicky van den Biggelaar
Antwerpen (BE) 17-04-2011 Nicky van den Biggelaar
Zonhoven (BE) 27-06-2010 Roel Hobo
Antwerpen (BE) 10-04-2010 Nicky van den Biggelaar
Louvain-La-Neuve (BE) 30-03-2008 Sido Helmes
Zonhoven (BE) 24-02-2008 Nicky van den Biggelaar
Praag (CZ) 27+28-09-2008 Roel Hobo
Praag (CZ) 29+30-09-2007 Nicky van den Biggelaar
Oostende (BE) 09-09-2007 Roel Hobo
Antwerpen (BE) 11-03-2007 Jan de Graaf
Gent (BE) 11-02-2007 Roel Hobo
Parijs (FR) 26+27-08-2006 Albert Kortendijk
Brussel (BE) 29+30-07-2006 Albert Kortendijk
Ottignies (BE) 21-05-2006 Martin Fransen
Zonhoven (BE) 05-03-2006 Ralph Reijnders
Ottignies (BE) 10-09-2005 Albert Kortendijk
Zonhoven (BE) 13-02-2005 Jan de Graaf
Ottignies (BE) 29-12-2004 Roel Hobo
Zonhoven (BE) 21-03-2004 Roel Hobo
Zwijndrecht (BE) 08-02-2004 Nicky van den Biggelaar
Ottignies (BE) 28-12-2003 Roel Hobo
Brussel (BE) 03-02-2001 Albert Kortendijk
Perleberg (DE) 15-07-2000 Jan de Graaf
EGP toernooien staan vet weergegeven.